ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR, Çamaşır makinelerinin varoluş sebebi, içine attığınız çamaşırları temiz ve hijyenik bir şekilde yıkamasıdır. Eğer bu işlevi yerine getirmiyorsa, kullanmanın da hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle çamaşır makinelerinin çamaşırlarda leke bırakması ciddi bir sorundur. Çamaşır makinelerinin leke bırakmasına birçok etken neden olabilir.

Bu etkenler;

– Giriş ya da tahliye hortumları patlamış ya da yerinden çıkmış olabilir.

– Kapı körüklü contasında herhangi bir delinme ya da aşınma olabilir

– Zaman içerisinde kazan delinmiş olabilir

– Rezistans yerinden oynamış, kireçlenmiş ya da arızalanmış olabilir.

Yukarıda saydığımız nedenler en sık karşılaşılan sorunlardır. Eğer tahliye ya da giriş hortumları yerinden çıkmış ise kolayca yerine takılabilir, fakat delinmişse hortumları değiştirmek en iyi çözüm olacaktır. Aynı şekilde hortumların kelepçeleri de zamanla gevşemiş olabilir. Bunları da sabitleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Eğer kapı körüklü contasında aşınma ya da delinme varsa, bu conta değiştirilmelidir.

Conta değiştikten sonra herhangi bir sorun kalmayacaktır. Eğer kazanda bir delinme durumu söz konusu ise bu biraz daha masraflı olacaktır.

Bu durumda ya kazanı tamir ettirmeniz gerekir, ya da yeni bir kazan taktırmanız gerekir. Rezistans ile ilgili bir sıkıntı var ise, önce sağlamlığı kontrol edilmeli, sağlam değilse de değiştirilmelidir.

Antalya ÇAMAŞIR MAKİNESİ LASTİĞİ SİYAH LEKE YAPIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın